#78 Розорювання прибережно-захисної смуги
Інформація про проблему знаходиться на модерації
Додано: 11/29/2017
потребує уточнення
Адреса
Unnamed Road, Карлівка, Кіровоградська область, Україна
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google