#72 Розорювання прибережно-захисної смуги
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 11/27/2017
не виконано
Адреса
Пішоходна доріжка, Мала Виска, Кіровоградська область, Україна, 26201
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено
Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google