#50 Розорювання прибережно-захисної смуги
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 11/27/2017
потребує уточнення
Адреса
вулиця 40 років Жовтня, Кіровоградська область, Україна
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google