#487 Забруднення атмосферного повітря
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 9/26/2020
потребує уточнення
Адреса
вулиця Осіння, 4А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Украина, 49000
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie