#474 Спалювання листя або трави
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 9/16/2020
Залишилось на рішення проблеми 26 діб
Адреса
вулиця Перемоги, Олександрівський район, Олександрівка, Кіровоградська область, Украина, 27301
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie