#389 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 7/1/2020
потребує уточнення
Адреса
вулиця Перемоги, 53, Синельникове, Дніпропетровська область, Україна, 52501
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google