#3790 Забруднення атмосферного повітря
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 10/1/2021
Залишилось на рішення проблеми 7 діб
Адреса
вулиця Гранітна, 16, Житомир, Житомирська область, Украина, 10001
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie