#365 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 5/31/2020
не виконано
Адреса
вулиця Перемоги, 53, Синельникове, Дніпропетровська область, Україна, 52501
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie