#356 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 4/27/2020
Залишилось на рішення проблеми 3 діб
Адреса
вулиця Андрія Саєнка, 60, Фастів, Київська область, Україна, 08500
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google