#33 Розорювання прибережно-захисної смуги
Інформація про проблему знаходиться на модерації
Додано: 11/27/2017
потребує уточнення
Адреса
Unnamed Road, Веселівка, Кіровоградська область, Україна, 27261
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено
Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google