#2697 Забруднення/засмічення водного об’єкта
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 6/9/2021
Залишилось на рішення проблеми 25 діб
Адреса
вулиця Франтішека Крала, 150, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie