#2653 Спалювання листя або трави
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 4/18/2021
не виконано
Адреса
Волновахский район, Донецкая область, Украина,
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie