#2626 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 4/5/2021
потребує уточнення
Адреса
вулиця Сірика, 41, Лубни, Полтавська область, Украина, 37500
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie