#2611 Спалювання листя або трави
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 3/28/2021
неможливо виконати
Адреса
вулиця Гагаріна, Благовіщенський район, Благовіщенське, Кіровоградська область, Україна, 26400
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie