#257 Викидання сміття
Інформація про проблему відхилена системою на підставі п.1, Р.ІІ Умов використання
Додано: 3/14/2019
неможливо виконати
Адреса
Unnamed Road, Паланочка, Черкаська область, Україна, 20133
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено
Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google