#251 Знищення зелених насаджень в населеному пункті
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 9/13/2018
потребує уточнення
Адреса
вулиця Славгородська, 31, Київ, Украина, 02000
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google