#237 Знищення зелених насаджень в населеному пункті
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 4/4/2018
потребує уточнення
Адреса
місто Знам'янка
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено
Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google