#236 Викидання сміття
Додано: 3/10/2018
виконано
Адреса
Шевченка вулиця, Олександрівка, Кіровоградська область, Украина, 27301
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено
Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google