#235 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 2/19/2018
потребує уточнення
Адреса
Unnamed Road, Лани, Вінницька область, Україна
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie