#216 Розорювання прибережно-захисної смуги
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 1/25/2018
потребує уточнення
Адреса
О120101, Кіровоградська область, Україна
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено
Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google