#192 Розорювання прибережно-захисної смуги
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 1/23/2018
потребує уточнення
Адреса
Unnamed Road, Тарасівка, Кіровоградська область, Україна, 28214
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie