#1575 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 1/18/2021
потребує уточнення
Адреса
вулиця Робоча, 172, Дніпро́, Дніпропетровська область, Украина, 49000
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie