#1568 Знищення зелених насаджень в населеному пункті
Інформація про проблему знаходиться на модерації
Додано: 12/28/2020
Залишилось на рішення проблеми 7 діб
Адреса
улица Первомайская, Волноваський район, Донське, Донецька область, Украина, 85772
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie