#1557 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 12/18/2020
потребує уточнення
Адреса
вулиця Ореста Гуменюка, 2, Благовіщенський район, Благовіщенське, Кіровоградська область, Україна, 26400
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie