#1555 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 12/9/2020
потребує уточнення
Адреса
Dnipropetrovs'k, Dnipropetrovs'ka oblast, Ukraine, 49000
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie