#1550 Забруднення атмосферного повітря
Інформація про проблему відхилена системою на підставі п.1, Р.ІІ Умов використання
Додано: 11/30/2020
неможливо виконати
Адреса
Armavirs'ka Street, 27, Dnipropetrovs'k, Dnipropetrovs'ka oblast, Ukraine, 49000
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google
123movie