#141 Розорювання прибережно-захисної смуги
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 12/17/2017
потребує уточнення
Адреса
Unnamed Road, Новоандріївка, Кіровоградська область, Україна, 28212
Фото проблеми
Етап:
e-Ecology
© 2014 Technology by e-Ecology. Всі права захищено
Інтерактивний реєстр екопроблем України v2.0
За підтримки Google