#221
Вирубка лісосмуги біля с.Топила Знам'янського району
Під час проведення 01.08.2016 громадського природоохоронного рейду біля с.Топила, Знам'янського району, Кіровоградської області, громадськими інспекторами з охорони довкілля ГО е-Екологія було виявлено вирубку лісосмуги понад автодорогою Кіровоград-с.Треповка-с.Елизаветградка невстановленими особами
На запитання інспекторів про правомірність таких дій, представником "лісорубів", які вже вантажили автомобіль д/н ВА2257AA зрубаними і розпиляними деревами, було повідомлено, що наразі проводиться розчистка узбічча автодороги, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, підприємством Знам'янський райавтодор. На прохання інспекторів було пред'явлено неповний пакет документів на проведення подібних робіт.
Проте, як видно із доданих фотоматеріалів, дана вирубка має дуже мало спільного з реальною розчисткою узбічча автодороги, оскільки вирубувались не тільки гілки дерев, які заважають руху автотранспорту, а переважно зрілі дерева, які знаходяться на значно більшій відстані від краю автодороги ніж 12 метрів. Крім того, як зазначалось вище - у представника був відсутній лісорубний квиток, який є необхідним для проведення даного виду робіт.
 
01.08.2016, 20:25 | Правила републікації | Додав С.В. Воробйов | Інформація перевірена
Поширте інформацію про екопроблему
Інформація про хід розгляду запису керівництвом е-Екології та Органів державної влади
0
Етап: №1 | Дата:12.08.2016 16:53
Наразі всю наявну інформацію по даному факту, з підтверджуючими фотоматеріалами передано до Держекоінспекції у Кіровоградській області для проведення розрахунків розміру завданих збитків та притягнення винних до відповідальності

До уваги уповноважених осіб Органів державної влади!
Щоб самостійно додати етап розгляду запису зареєструйтесть або ввійдіть до системи
Вхід до системи
X

Правила републікації матеріалів
  1. ГО е-Екологія вітає використання, передрук і поширення матеріалів, опублікованих на сайті www.ecoukraine.org

  2. Обов'язковою умовою використання матеріалів ГО е-Екологія є вказівка їх авторства, ресурсу www.ecoukraine.org як першоджерела і розміщення активного посилання на оригінала матеріалу на нашому сайті.

  3. Якщо републікуєтся лише частина матеріалу, це обов'язково вказується в тексті.

  4. Не допускаються зміни вмісту, імен або фактів, наведених в матеріалі, а також інші його трансформації, які спричиняють спотворення змісту і задуму автора.

  5. ГО е-Екологія та автор залишають за собою право у будь-який час відізвати цей дозвіл на використання матеріалу.

Прочитав та приймаю умови