#263 Спалювання листя або трави
Інформація про проблему знаходиться на модерації
Додано: 9/24/2019
потребує уточнення
Адреса
вулиця Леніна, 82, Олександрівка, Кіровоградська область, Україна, 27300
Опис
Друге звернення за тиждень. Заднiй двiр Олександрiвськоi ДЮСШ "Дружба" – викидання та спалювання смiття в контейнерi. О 17:00 смiття, листя та хмиз запаленi. Чи потрiбнi з моеi сторони бiльш радикальнi засоби впливу?:) Чому я та моi дiти (та й iншi оточуючi) повиннi дихати тим смородом?
Фото проблеми
Етап: