#262 Викидання сміття
Інформація про проблему знаходиться на модерації
Додано: 9/16/2019
потребує уточнення
Адреса
вулиця Леніна, 82, Олександрівка, Кіровоградська область, Україна, 27300
Опис
На території заднього двору ДЮСШ "Дружба" систематично спалюється сміття в смiттевому контейнері. Там пластик, листя, побутове сміття з прилеглого дитячого майданчика. Спалюється часто – це зрозумiло з виду самого контейнера. Спалюється при потуранні влади району, бо дим несе і на територію поруч розташованої райдержадміністрації. Мабуть, її працівникам подобається такий спосіб озонування повітря. Але ось жителям селища і особливо дітям, які проходять в школу цією дорогою, я думаю мало приємного.
Фото проблеми
Етап: