#261 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 7/10/2019
потребує уточнення
Адреса
вулиця Осьмьоркіна, 1, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000
Опис
між полями несанкціанований смітник
Фото проблеми
Етап: