#255 Спалювання листя або трави
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 11/9/2018
потребує уточнення
Адреса
Опис
На територiї закладу постiйно випалюються залишки смiття та рослинностi. НЕОДНОРАЗОВО! 50 метрiв до футбольного майданчика, а листя тлiе днями i дiти дихають цим!!!
Фото проблеми
Етап: