#17 Знищення зелених насаджень в населеному пункті
Інформація про проблему відхилена системою на підставі п.1, Р.ІІ Умов використання
Додано: 11/12/2017
Залишилось на рішення проблеми 19 діб
Адреса
Unnamed Road, Черкаська область, Украина
Опис
Прошу відреагувати на дану інформацію стосовно мешканців м. Умань , які проживають за адресою. м. Умань, вул. 50. Тарнавської І.К. її співмешканця Олександра та їх сина Богдана. Дані особи протягом декількох років систематично вирізають дерева ( верба та ліщина) для опалення власного приватного будинку, які знаходяться на території прибережної зони Третього ставу, який наповнює водою нижні стави дендропарку для роботи фонтанів, стоїть на балансі Уманського дендропарку "СОФІЇВКА". Дані факти зафіксовані, та неодноразово були подані до місцевої організації з благоустрою, але результату не принесли. по даному факту в наявності є фотоматеріали. Просимо ВІДРЕАГУВАТИ!! Навіть сьогодні. 12.11.17 року (неділя) ми у відкриту фотографували дані дії, але вищезгадані особи лише посміхалися. Свідками даного правопорушення є мешканці м. Умань, які проживають по вул. Павлова, та Спілка орендарів даного ставка, які неодноразово поідомляли про дані дії. Предметом доказу є рубані та різані залишки дерев, які є в наявності в даному домоволодінні Тарнавських в пригаражній пристройці. Прошу повідомити мене про результати даного розслідування в письмовій формі ща адресою: м.Умань, Чкркаська обл., вул . Павлова, 50а. Бельська О.Я.
Фото проблеми
    Етап: