#11 Викидання сміття
Інформація про проблему автоматично передана до Інспекції
Додано: 9/12/2017
Залишилось на рішення проблеми 0 діб
Адреса
Unnamed Road, Черкаська область, Україна
Опис
Відсутній
Фото проблеми
Етап: